השבחת-הגזע האנושי הציונית -

 העובדים הסוציאליים

 

לא אוכל להדגיש די צרכו את תפקיד העובדים הסוציאליים בשחיתות בישראל (הם בהחלט בצד המכוער ביותר של השחיתות), במסגרת תוכנית השבחת-הגזע האנושי (Eugenics) המתבצעת נגד הקבוצות האתניות אותן מייעדים מוסדות המדינה להתרוששות ואף גרוע מזה.

 

הציונות היא תוכנית אנטישמית כוללת בפיקוח הוותיקן. בזאת כוונתי לאמר כי היא מטווחת על קבוצות אתניות מיוחדות בין היהודים והערבים. כך היה זה מלכתחילה. תיאודור הרצל, היהודי השונא-עצמו, פנה אל הוותיקן עבור פתרון ל"בעיה היהודית" כהגדרתו. הסכסוך היהודי-ערבי הוא מסך עשן. המטרה העיקרית של הציונות היא אוכלוסיה יהודית מסוימת: ספרדיים, תימנים, יהודי אתיופיה – במיוחד הדתיים. השחתת הדת חשובה לציוניים עד כדי פגיעה אנושה באשכנזיים הדתיים.

 

הוותיקן וגורמים כוחניים נוספים באירופה לא יתרגשו אם עליהם להרוג, לעשות לנכים או להרוס להמשך חייהם מאה או אלף פלשתינאים כדי לבזות מוסרית יהודי אחד ע"י הפיכתו לחייל. הסכסוך בין ישראל לערבים זוכה לפרסום עולמי, כדי לא לשמוע את זעקותיהם של הקורבנות היהודיים של תוכנית השבחת-הגזע האנושי הציונית.

 

בדקו-נא את רשימת הבכירים במשרד העבודה והרווחה לאורך השנים (העובדים הסוציאליים ב"שירות" המדינה הם במסגרת משרד זה).

 

http://tinyurl.com/cg3o8e

 

http://tinyurl.com/cayjgj

 

 

מספר מרשים מביניהם הגיעו לעמדות מפתח כמו ראשי ממשלה וכד'. הרוב הגדול של שרי העבודה והרווחה שהגיעו לכס ראש הממשלה היו בונים חופשיים רמי-דרג.

 

בניין בית המשפט העליון בירושלים נתרם ע"י משפחת רוטשילד, הבנקאים של הותיקן, שבתאיים ובונים חופשיים ידועים. עדכנו את עצמכם במערכת הסמלים של הבונים החופשיים והתבוננו בבניין זה. אז תבינו כי כלל מערכת ה"צדק" בישראל היא בפיקוח של שבתאיים/בונים חופשיים. הם אינם אתיאיסטיים – הם גרועים יותר.

 

יוסף בורג (שר הסעד עד 1958) נקרא "ממליך ראשי ממשלה". הוא היה שותף פעיל גם בפרשת היעלמות  ילדי התימנים ובפרשת הקרנות ילדי העולים בני עדות המזרח הוא היה הממונה על המשרד שדאג לעליית הפליטים אחרי מלחמת העולם ה-II.

 

אני מצרפת כאן קטע מתוך הסרט ""ENDGAME בו מדובר בתנועת השבחת-האנושות. יש בתחילת הקטע תצלומים גראפיים ומטרידים מאד –

 

ENDGAME – Eugenics/Population Control – Pt. 1/5

 

http://tinyurl.com/c8yfw9

 

שימו לב לנאמר באותו וידאו אודות עבודה סוציאלית (5:20 ואילך): *העבודה הסוציאלית החלה ב-1910 בבריטניה, כחלק עיקרי וחיוני בתוכנית ההשבחה. בתפקידם נכלל, בין היתר, איסוף מידע על המטופלים שלהם כדי לאפשר למחליטים לקבוע: מי יחיה ומי ימות, מי יתרושש ומי יונח לנפשו (לגסיסה ממושכת), מי יורשה להתרבות ומי יעוקר... הם מעולם לא סטו מתכליתם המקורית*. כל הנאמר שם בדבר תפקידם מאז 1910 נכון עד היום.

 

את העניים במדינה זאת מפחידים העובדים הסוציאליים יותר מאשר השב"כ – ודאי יותר מהשוטרים. העובדים הסוציאליים בהחלט מטילים על אנשים אימה בדרכים שונות, ובהן הגרועה ביותר היא חטיפת ילדיהם.

 

שליש מילדי ישראל הם מתחת לקו העוני הרשמי, ואין זה מקרה.

 

בטלוויזיה הישראלית הוקרנה תוכנית בה הוצגו ערכיהם של ילדים בשוק האימוץ. בראש הפירמידה: ילדים לבנים, בהירי-שיער ובהירי-עיניים. המצב בעניין זה כאן כל כך גרוע עד כי רוסיות עניות, בעיקר רווקות, לא-יהודיות ובודדות (שהבחינו מייד כי אחוז עצום מביניהן הוכרזו כ"חסרות כישורים הוריים", וכך נחטפו מהן ילדיהן הבלונדיים כחולי העין) מביאות לעולם במתכוון תינוקות לאבות לא-לבנים כדי שלא ייקחו מהן את הילדים.

 

העובדים הסוציאליים הם סוכני תוכנית השבחת-הגזע האנושי בישראל; תוכנית ההשבחה אצלנו מופעלת באכזריות ובמלוא הקיטור.

 

אמהות בודדות ו/או עניות, החוששות בצדק פן עובדות התחנה לאם ולילד ידווחו אודותן לעובדים הסוציאליים אם לא יחסנו את ילדיהן, מסכימות למתן החיסון אף כי הן מודעות לקשר בין חיסון לאוטיזם. זאת, אף כי אין חוק המחייב חיסונים בארץ. רופאי הילדים בקופות החולים והאחיות בתחנות לאם ולילד ("טיפת חלב") מגדירים אמהות הנמנעות מהחיסון בגלל סיכוניו כ"מזניחות את ילדיהן" אם לא יחסנו אותם.

 

אני *יודעת* כי העובדות הסוציאליות מכירות בסכנה הנשקפת לתינוקות מן החיסונים, ועם זאת הן שואלות שוב ושוב, כשגרה, את האמהות הבודדות/עניות אם ילדיהן חוסנו. אמהות בודדות/עניות פוחדות עד מוות להשיב בשלילה. לכן הן מסתכנות. אם בודדת וענייה אחת, מודעת היטב לסיכון במתן חיסון MMR (חצבת-חזרת-אדמת), אף זכרה כי תינוקה סבל מעליות-חום אחרי החיסון הראשון, אך אמרה: "אם לא אחסן אותו, העובדים הסוציאליים ייקחו ממני את התינוק ויחסנו אותו. התינוק יקבל חיסון ואני אאבד אותו!" – איך מתווכחים עם טיעון כזה?

 

אחד מבין 250 לוקה כיום בתסמונת אוטיזם במדה זאת או אחרת. לפני פחות משנות דור היה זה אחד מבין שתי רבבות (!).

 

אני *יודעת* גם כי העובדות הסוציאליות מודעות לעליה הדוהרת במקרי סרטן, אוטיזם ופיגור שכלי בין ילדי ישראל כי כל הנתונים רשומים בלשכות הרווחה. הן יודעות על הקשר בין החיסונים לחוליים אלה; כל זה הוצג לפני הציבור בתוכניות טלוויזיה, בדיונים משפטיים שתועדו בתקשורת ובאתרי-web (גם בעברית) הפתוחים לכל אדם. רופאים מומחים וחוקרים בעלי שם עולמי חזרו והזהירו את כולנו מפני הסכנות הכרוכות בחיסונים.

 

http://tinyurl.com/djtcy3

 

האמהות היחידות המעיזות להימנע ממתן חיסון לילדיהן הן בעלות המאה והדעה. גם ביניהן, אם יש חשש מפני התערבות עובדת סוציאלית הן ממהרות לחסן את הילד. כל אם שאיננה עשירה ו/או בעלת קשרים עלולה לפתוח דלת לעובדת סוציאלית כי הן מעורבות בכל תיק גירושין – מלבד אלה של החברה הגבוהה.

 

ונגענו רק באחדים מהפשעים נגד האנושות הנעשים ע"י העובדים הסוציאליים. האין זאת השבחת-הגזע האנושי מובהקת?!

 

העובדים הסוציאליים מאוגדים בארגון בינלאומי, לכן המאבק נגד הגורמים אותם מייצגים העובדים הסוציאליים חייב להיות בינלאומי. לא נוכל להתמודד בחוסר הצדק השורר במדינת ישראל במסגרת גבולותיה המצומצמים כי את המדיניות שלנו מכתיבים מן הוותיקן ומלונדון (לא, בעיקר לא מוושינגטון הבירה או מניו יורק).

 

אני בקשרים הדוקים עם ארגונים ויחידים ברחבי העולם – ובכללם פוליטיקאים, פסיכיאטרים, פסיכולוגים, עורכי-דין, עיתונאים, עובדים סוציאליים שהתריעו על השחיתות ואנשי מקצועות אחרים – הנלחמים בשחיתות המזוויעה של תוכניות השבחת-האנוש הבינלאומיות המתבצעת, בין היתר, בידי העובדים הסוציאליים.

 

שטניות הוא הביטוי הנכון של זביחת ילדים ואינני מתכוונת למשמעותו הציורית.

לרבים מאתנו יש סיבות טובות להאמין כי יש אנשים במרכזי הכוח הנוטלים חלק בפולחנים קיצוניים כדי להפחית את רגישותם – כך יוכלו להחזיק בשלטון מוחלט בלי נקיפות מצפון. זביחת הילדים, לדעתי, איננה רק רווחית – היא גם פולחנית.

 

נתפלל כי האל ייתן לנו כוחות כדי להילחם ברשעות זאת.

 

דורין אלן בל-דותן, צפת

DoreenDotan@gmail.com